Energotherm Praha - přední dodavatel tepelných čerpadel IVT a fotovoltaických systému German PV. Návrh a konzultace zdarma. Výpočet úspor a návratnosti investic.

O nás

Společnost Energotherm Praha s.r.o. byla založena 21. 7. 2004 a již po dvou letech existence se stala 2. nejlepším prodejcem tepelných čerpadel IVT ve středních Čechách.

Energotherm nejlepší prodejce tepelných čerpadel 2Hlavní činností firmy jsou dodávky a instalace tepelných čerpadel jako zdroje vytápění. V roce 2009 jsme rozšířili sortiment o dodávku fotovoltaických elektráren.

Jsme členem Asociace pro využití tepelných čerpadel a snažíme se společně s ostatními členy podporovat rozvoj tepelných čerpadel a přispívat k lepší informovanosti široké veřejnosti.

Jsme odborným dodavatelem programu Nová zelená úsporám pro instalaci tepelných čerpadel a solárních kolektorů.

V roce 2017 jsme se stali nejlepším prodejcem tepelných čerpadel IVT v ČR a v následujícím roce toto umístění obhájili.

Náš servis

  • Zajišťujeme prodej a montáž tepelných čerpadel a fotovoltaických elektráren.
  • Navrhneme nejlepší tepelné čerpadlo a optimální fotovoltaický systém pro váš dům či objekt.
  • Realizace provádíme na klíč včetně instalace a záručního i pozáručního servisu.
  • V případě potřeby dodáme související produkty jako např. projekty, potřebnou legislativu nebo realizace topné soustavy apod.
  • Jsme pojištěni proti případné škodě způsobené při instalací, přestože většinu prací na dané zakázce pro nás zajišťují subdodavatelské firmy, které jsou již pojištěné.
  • Jsme certifikovaní pro montáže tepelných čerpadel i fotovoltaických elektráren

Výrobci tepelných čerpadel a fotovoltaiky

IVT

Dodáváme sortiment tepelných čerpadel IVT. Pro švédskou společnost IVT jsme se rozhodli již při vzniku firmy. Společnost Tepelná čerpadla IVT s.r.o., je největším prodejcem tepelných čerpadel v České republice. Zákazník tak má zaručenu dokonalou kvalitu a servis. Druhým důvodem byla naše předešlá několikaletá zkušenost s těmito výrobky. Ty představují skutečnou špičku v oboru a firma IVT nadále investuje velké částky do výzkumu a vývoje ještě výkonnějších a úspornějších čerpadel.

 

German PV / Power One

Při realizaci fotovoltaických elektráren spolupracujeme s německou firmou German PV, která je dceřiná společnost skandinávského koncernu Photonic Energy A/S. Primárně se German PV soustřeďuje na individuální a přizpůsobená komplexní řešení fotovoltaických systémů. Všechny výrobky společnosti German PV, se vyznačují dlouhou životností, technickou vyspělostí a vynikajícím vzhledem. Kromě inovativních a vysoce kvalitních montážních systémů fotovoltaických modulů tvoří sortiment také invertory světového amerického koncernu PowerOne.
  • Zdarma výpočet úspor
  • Bezplatné poradenství
  • Cenový návrh zdarma

+420 272 704 482+420 608 256 661

info@energotherm.czinfo(zavinac)energotherm(tecka)cz

Máte málo času? Využijte náš rychlý kontaktní formulář a my se vám sami ozveme.
Poptat