Energotherm Praha - přední dodavatel tepelných čerpadel IVT a fotovoltaických systému German PV. Návrh a konzultace zdarma. Výpočet úspor a návratnosti investic.

Podlahové vytápění Giacomini

Systém podlahového topení GIACOKLIMA, fungující na principu sálavého vytápění podlahou pomocí nižších teploty, představuje moderní technologii, která umožňuje odstranit příliš vysoké teploty v podlahovém systému, jejichž příčinou dochází například ke špatnému krevnímu oběhu a k otékání nohou. Konstantní teplota, rozvedená rovnoměrně do všech míst, dodává lidskému tělu vyšší teplotní komfort než normální systémy topení.

Výhody systému podlahového vytápění GIACOKLIMA

  • Systém podlahového vytápění Giacomini
  • Lepší kvalita vzduchu v místnosti - stane-li se z podlahy prostorný sálavý povrch, lze udržovat nižší teplotu vzduchu při zachování stejného pocitu komfortu. S nižší teplotou vzduchu se rovněž zlepší jeho kvalita.
  • Dobré podmínky nejen pro alergiky - rychlost proudění vzduchu a nerovnoměrné rozložení teploty působí negativně na lidské tělo. Systém Giacoklima však díky nízké teplotě povrchu výrazně omezuje prachové proudění i jiné problémy (průvan, turbulence) odvozené od pohybu vzduchu, který se při styku s velmi teplým povrchem, jakým je například povrch radiátoru, rychle zvedne a opětovně klesá. Systém tak vytváří ideální podmínky pro alergiky či osoby s jinými problémy dýchacích cest.
  • Možnost využití alternativních zdrojů energie - nízká teplota vstupní vody otevírá možnost k použití alternativních zdrojů energie včetně energie vyrobené pomocí tepelných čerpadel.
  • Energetické úspory - sálavé vytápění podlahou odstraňuje problémy s hromaděním nikým nevyužívaného tepla u stropu. Zároveň také dochází ke snížení disperze tepla z prostředí směrem ven, což přináší velmi zajímavou energetickou úsporu.
  • Možnost letního chlazení podlahou - přes malé chladiče se vpustí do oběhu voda o teplotě cca 15°C, která zajišťuje chlazení uvnitř podlahy a absorbuje teplo ze zdí a osob, které se v místnosti nacházejí.
  • Nezávislá regulace teploty - systém umožňuje nezávislou regulaci teploty v místnostech pomocí ekvitermního regulátoru. Ten podle potřeby usměrňuje výkonnost rozvodu a reaguje na klimatické změny.

Rozvody pomocí tepelně a zvukově izolačních panelů podlahového topení Giacoklima nachází své uplatnění nejen v rodinných domech a bytech, ale i v obchodních a sportovních centrech, kostelech, muzeích apod.

Případové studie

Zajímá vás cena za podlahové topení? Prohlédněte si případové studie - rozpočet na materiál pro teplovodní podlahové topení v rodinném domě nebo v bytě.

Záruka 25 let

Na kompletní systém podlahového topení GIACOMINI je poskytována záruka ve výši 25 let. Záruku může poskytnout proškolená certifikovaná firma nebo obchodní zástupce firmy Giacomini. Energotherm Praha je certifikován k provádění montáží firmy Giacomini, vešteré náležitosti týkající se záruky vyřešíme za vás. 

Řazeno dle

[1] 2 3 4

Kontaktujte nás

  • Zdarma výpočet úspor
  • Bezplatné poradenství
  • Cenový návrh zdarma

+420 272 704 482+420 608 256 661

info@energotherm.czinfo(zavinac)energotherm(tecka)cz

Máte málo času? Využijte náš rychlý kontaktní formulář a my se vám sami ozveme.
Poptat