Energotherm Praha - přední dodavatel tepelných čerpadel IVT a fotovoltaických systému German PV. Návrh a konzultace zdarma. Výpočet úspor a návratnosti investic.

Švédská tepelná čerpadla IVT

Nabízíme výkonná tepelná čerpadla špičky na evropském trhu, švédské společnosti IVT. V sortimentu jsou zastoupena teplená čerpadla IVT různých typů a výkonu stejně jako doplňkové produkty – zásobníky, větrací jednotky a další.

Proč zvolit tepelné čerpadlo IVT?

Jednička na trhu v České republice

Švédská tepelná čerpadla IVT jsou první komerčně prodávanou značkou čerpadel v ČR. První instalace proběhla v roce 1991. V současné době je IVT největším prodejcem čerpadel v ČR s velkým náskokem před ostatními konkurenty.

Jednička na trhu v Evropě

Podle studie britské společnosti BSRIA je IVT evropským leadrem trhu s tepelnými čerpadly. Od roku 2004 je IVT součástí koncernu Bosch Buderus Thermotechnik, největšího producenta topenářské techniky v Evropě.

Tepelná čerpadla s desetiletou zárukou bez doplatku

Jednou z výhod, které výrazně odlišují švédskou firmu IVT od jiných výrobců tepelných čerpadel je řešení záruky. Tepelná čerpadla IVT mají záruku 5 let na celé tepelné čerpadlo a 10 let na kompresor. IVT má jako jediný dodavatel na trhu prodlouženou záruku zahrnutou v ceně tepelného čerpadla.

Úzce specializovaná firma zaměřená pouze na tepelná čerpadla

Výrazná specializaci na konkrétní technologii a neustálý vývoj a zdokonalování.

Největší prodejní a servisní síť IVTCENTRUM

V Čechách a na Moravě jsme vybudovali největší síť kvalitních montážních a servisních firem nazvanou IVT CENTRUM. Součástí této sítě jsou pouze firmy, které se na tepelná čerpadla specializují a mají za sebou stovky, některé i tisíce instalací tepelných čerpadel. Členové IVT CENTRA musí splňovat přísné podmínky kvality jak při vytváření cenových nabídek, tak při montáži a následném servisu. Pomocí anonymních dotazníků rozesílaných všem uživatelům IVT dlouhodobě sledujeme kvalitu práce členů této sítě.

IVT vždy na špici techniky

Švédská společnost IVT investuje již desítky let vysoké částky do výzkumu a vývoje tepelných čerpadel. Díky tomu jsou výrobky IVT vždy na špici v oboru. Příkladem může být použití pokrokových japonských Scroll kompresorů Mitsubishi Electric již v roce 2004, tedy 3 roky před konkurencí nebo uvedení tepelných čerpadel země/voda s plynule řiditelným výkonem na trh již v roce 2006.

U čerpadel IVT Greenline Plus výstupní teplota až 65 °C

Jako první jsme začali standardně dodávat tepelná čerpadla s výstupní teplotou 65 °C. Naše tepelná čerpadla mají oproti konkurenci nižší spotřebu elektrické energie a díky tomu i levnější provoz. Tepelné čerpadlo IVT Greenline 11 Plus je prvním komerčně prodávaným tepelným čerpadlem na českém trhu, které dosáhlo magické hranice topného faktoru 5 (0/35).

Sortiment čerpadel IVT

Tepelné čerpadlo IVT GEO 312 C

Tepelné čerpadlo IVT GEO 312 C

Více
Tepelné čerpadlo IVT PremiumLine EQ – země/voda

Tepelné čerpadlo IVT PremiumLine EQ – země/voda

Více
Tepelné čerpadlo IVT Greenline HE – země/voda

Tepelné čerpadlo IVT Greenline HE – země/voda

Více
Tepelné čerpadlo IVT AIR X – vzduch/voda

Tepelné čerpadlo IVT AIR X – vzduch/voda

Více
Tepelné čerpadlo IVT AIR Split – vzduch/voda

Tepelné čerpadlo IVT AIR Split – vzduch/voda

Více
Tepelné čerpadlo IVT GEO G – země/voda

Tepelné čerpadlo IVT GEO G – země/voda

Více
Tepelné čerpadlo IVT Nordic Inverter – vzduch/vzduch

Tepelné čerpadlo IVT Nordic Inverter – vzduch/vzduch

Více
Ostatní sortiment pro tepelná čerpadla

Ostatní sortiment pro tepelná čerpadla

Více

  • Zdarma výpočet úspor
  • Bezplatné poradenství
  • Cenový návrh zdarma

+420 272 704 482+420 608 256 661

info@energotherm.czinfo(zavinac)energotherm(tecka)cz

Máte málo času? Využijte náš rychlý kontaktní formulář a my se vám sami ozveme.
Poptat